Yeni Troya

yenitroya

Aladdin Demir, Kurban Bayramı Mesajı

Ezine Birlik Minibüsçüleri Koop.Bşk. Aladdin Demir, Kurban Bayramı Mesajı

 

S.S. 16 Nolu. Ezine Birlik Minibüsçüleri Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Aladdin Demir, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

 

S.S. 16 Nolu. Ezine Birlik Minibüsleri Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Aaddin Demir, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Demir mesajında şu ifadelere yer verdi.

“Bayramlar toplumsal birliği sağlayan değerlerin hatırlandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, insanlar arasında karşılıklı sevgi ve saygının geliştiği, dostluk ve kardeşlik hislerinin güçlendiği günlerdir. Bütün bu değerleri barındıran dinimizin anlamlı günlerinden biri olan Kurban Bayramı, özellikle yardımlaşma ve paylaşmayı da ifade etmektedir. Bu vesileyle toplumsal birliğimizi daha da güçlü tutmalıyız.

Bu anlamlı ve özel günlerde, akraba ve komşularımızın yanı sıra kimsesizlerimizi de ziyaret ederek Kurban Bayramı’nı ruhuna uygun yaşamalıyız. Saygıdeğer hemşerilerimle birlikte bir bayramı daha kutlayacak olmanın mutluluğu ve heyecanını yaşarken, Kurban Bayramı’nın insanlığa, İslam âlemine, ülkemize, Ezine’mize, Çanakkale’mize sağlık ve huzur getirmesini diliyor, tüm hemşerilerimin bayramını en içten dileklerimle kutluyor, tüm şoför esnafı arkadaşlarıma kazasız hayırlı yolculuklar diliyorum.”

 

About Author