Yeni Troya

yenitroya

AYTOP VE UYSAL,”19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI” MESAJI

AK PARTİ EZİNE İL GENEL MECLİS ÜYELERİ HASAN HÜSEYİN AYTOP VE BAHRİ UYSAL, 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI

 

19052016_1_0005

 

 

Ak Parti Ezine İl Genel Meclis Üyeleri Hasan Hüseyin Aytop ve Bahri Uysal, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve spor Bayramı nedeniyle mesaj yayınladı.

 

Aytop ve Uysal, mesajında şu ifadelere yer verdi;

 

“Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919’da Samsun’dan başlatmış olduğu bağımsızlık hareketi, birlik ve dayanışma ruhuyla birleşerek tüm yurtta dalga dalga yayılmış ve milli mücadelemiz zaferle sonuçlanmıştır. Verilen büyük mücadele sonucunda kurulan Türkiye Cumhuriyeti ise Atatürk tarafından Türk gençliğine armağan edilmiştir. Geleceği Türk gençliği aydınlatacak ve gelecek gençliğin ellerinde yükselecektir. Gençlerin doğru ve kararlı adımlarıyla Türkiye’yi geleceğe taşıyacağına yürekten inanıyoruz.

 

Nüfusumuzun büyük çoğunluğu genç olan ülkemizin gelişmesi ve kalkınması, gençlerimizin kendilerini iyi yetiştirerek, ülke meselelerine duyarlı olmaktan geçmektedir. Üreten, yeniliklere imza atan, sorgulayan, araştıran, geliştiren bir gençlik Türkiye’yi daha güzel günlere taşıyacaktır. Biliyoruz ki; Türk gençliği kendisine verilen bu görevi en iyi şekilde yerine getirecektir.

 

Bu duygu ve düşüncelerle, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, tüm gençlerimizi sevgiyle selamlıyoruz.”

About Author