Yeni Troya

yenitroya

Dark red blurred background with gradient. blank for text and design

BAŞKAN MAKAS ; ” ŞOFÖRÜNÜ YÖNETEMEYEN CHP’Lİ BELEDİYE ŞEHRİ Mİ YÖNETECEK?”

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, dün gece saatlerinde Çanakkale’de yaşanan ve Çanakkale Belediyesine ait aracın karıştığı ve çok sayıda aracın zarar uğradığı kaza ile ilgili açıklamada bulundu.

Makas açıklamasında, dün gece saatlerinde Çanakkale’de yaşanan trafik kazasının, CHP’li Çanakkale Belediyesi’nin güvenlik tedbirleri ve yönetim becerisi konusundaki sorumluluğunu bir kez daha sorgulattığını belirterek, “Şoförünü yönetemeyen CHP’li Belediye şehrimi yönetecek” dedi.

 Başkan Makas, meydana gelen kazada Çanakkale Belediyesi’ne ait olduğu görülen aracın, alkollü şoförü yüzünden sokaktaki araçları biçtiğini ve çok sayıda vatandaşın aracı Çanakkale Belediyesi yüzünden maddi zarara uğradığını söyledi.

CHP YÖNETİMİ ELEŞTİRİ ALTINDA: ŞOFÖRÜNÜ YÖNETEMEYEN CHP’Lİ BELEDİYE ŞEHRİ Mİ YÖNETECEK?

CHP’li Çanakkale Belediyesi’nin yönetim becerisini eleştiren AK Parti İl Başkanı Naim Makas;

“Çanakkale sokaklarında ne kadar güvendeyiz? Belediye’nin aracı, alkollü şoförüyle yaptığı kazada vatandaşın araçlarını biçiyor! Şoförünü yönetemeyen CHP, şehri nasıl yönetebilir? Belediyecilik ve yerel yönetim sizin neyinize?” sorusuyla, yerel yönetimdeki eksiklikleri de gündeme getiriyor.

Belediye aracının, alkollü şoförü tarafından yapılan kaza, şehir sakinlerinin güvenlik endişelerini arttırdığını belirten Makas; “Haber kaynağında dinlediğimiz iddialar eğer doğru değilse CHP’li Çanakkale Belediyesi derhal açıklama yapmalıdır. Aksi halde kamuoyundan özür dilemeli ve vatandaşlarımızın zararlarını tazmin etmelidir!” dedi.

About Author