Yeni Troya

yenitroya

Bülent Turan’dan Engelliler Haftası Mesajı

Bülent Turan’dan Engelliler Haftası Mesajı

 

11052016_3_0003

 

AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan,engellilerin verdiği mücadelede onların yanında durmaya devam edeceklerini bildirdi.

 

 

AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan,engellilerin verdiği mücadelede onların yanında durmaya devam edeceklerini bildirdi.

 

Turan, Engelliler Haftası dolayısıyla yayımladığı mesajda, AK Parti olarak göreve geldikleri günden itibaren engellilerin sorunlarının çözümünde aktif rol aldıklarını belirtti.

 

AK Parti iktidarlarının toplumu ilgilendiren birçok konuda sessiz devrim gerçekleştirdiğini, engellilerin sorunlarını da aynı ciddiyetle ele aldığına işaret eden Turan, şunları kaydetti: 

 

“Engellilerimizin vermiş oldukları mücadelede onların yanında durmaya devam edeceğiz. Engellilerimize karşı toplumsal duyarlılığı artırmak, onların günlük yaşantılarını kolaylaştırmak için yeni düzenlemeleri, yeni projeleri hayata geçirmeye her zaman hazırız. Biz engelli vatandaşlarımızın eksikliklerini giderirken bunu bir lütuf gibi değil, toplumsal sorumluluk anlayışıyla, meselelere yaklaşıyoruz. Engellilerimizi toplum içerisinde eşit bireyler olarak görüyor, bütün vatandaşlarımız gibi günlük hayatta sunulan haklardan aynı derecede faydalanmaları gerektiğine inanıyoruz. Tüm zorluklarına rağmen sosyal yaşamda, sporda, sanatta, siyasette, ailede kısacası her alanda ‘biz de varız’ diyen, verdikleri mücadeleyle, başarılarıyla göz kamaştıran bütün engellilerimizin Engelliler Haftası‘nı kutluyorum.”

 

 

11052016_3_0002

 

11052016_3_0001

 

 

 

About Author