Yeni Troya

yenitroya

KEMAL TUTAR, CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

Yeniköy Muhtarı Kemal Tutar, Cumhuriyet Bayramının 93. Yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

 

”Ulusumuzun, Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde yürüttüğü bağımsızlık mücadelesinin en büyük zaferi olan Cumhuriyetimizin 93.Kuruluş Yıl Dönümünü gururla, mutlulukla ve heyecanla kutluyoruz.

Türk milleti ve Türk Gençliği dün olduğu gibi bugün de Atasının kendisine bıraktığı mirasın bilincindedir. Cumhuriyete kastedenler karşısında her zaman tek yürek olan Türk Milleti, Atatürk’ün dediği gibi Cumhuriyeti sonsuza kadar yaşatmaya kararlıdır. Bu bilinç ve bu hassasiyet gelecek nesillere aktarılacak ve Cumhuriyet; fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür gençlerimizin ellerinde, omuzlarında yücelmeye devam edecektir. Cumhuriyet kazanımlarını yok etmeye çalışanlar da hiçbir zaman amaçlarına ulaşamayacaklardır.

Büyük bir gurur ve mutluluk içerisinde kutladığımız 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda, başta Cumhuriyetimizin Kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, silah ve mücadele arkadaşlarını bir kez daha şükranla anıyor, şehitlerimize rahmet, gazilerimize sağlık diliyorum. Tüm halkımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun.”

KEMAL TUTAR

YENİKÖY MUHTARI

About Author