Yeni Troya

yenitroya

MERİÇ AKGÜN HAYATINI KAYBETTİ

AK PARTİ EZİNE İLÇE BAŞKANI AKGÜN’ÜN ACI GÜNÜ

MERİÇ AKGÜN HAYATINI KAYBETTİ

 

29042016_1_0001

 

AK Parti Ezine İlçe Başkanı Fırat Akgün’ün kardeşi Meriç Akgün ani geçirdiği rahatsızlık sonucu hayatını kaybetti.

 

AK Parti Ezine İlçe Başkanı Fırat Akgün’ün kardeşi Meriç Akgün, ani geçirdiği rahatsızlık sonucu kaldırıldığı Ezine Devlet Hastanesinde doktorların tüm müdahalelerine rağmen  yaşamını yitirdi.

 

Meriç Akgün’ün hastaneye kaldırıldığını ve yaşamını yitirdiğini öğrenen bir çok kişi hastaneye akın etti. Hastaneye gelerek baş sağlığı ve taziyede bulunanlar arasında AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider,  Ezine Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu, AK Parti İl Başkanı Yeşim Karadağ ve il yöneticileri, Ezine İlçe Emniyet Müdürü Kuvvet Yaşar, AK Parti Ezine İl Genel Meclis Üyeleri Hasan Hüseyin Aytop ve Bahri Uysal, CHP Ezine İlçe Başkanı Serdar Eren, siyasiler, sivil toplum kuruluşu başkan ve yöneticileri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş yer aldı.

 

Meriç Akgün’ün cenazesi Bursa Adli Tıp Kurumundaki incelemenin ardından yarın (Cumartesi günü) öğle namazını müteakip Merkez Camiinde kılınacak Cenaze Namazından sonra toprağa verilecek.

 

EZİNE TÜRK GAZETESİ Ailesi olarak merhum Meriç Akgün kardeşimize yüce Allah’tan rahmet, başta İlçe Başkanı Fırat Akgün olmak üzere AKGÜN Ailesine ve yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

 

About Author