Yeni Troya

yenitroya

MUSTAFA ÇETİN,18 MART ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİ MESAJI

MUSTAFA ÇETİN,18 MART ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİ MESAJI

 

18032015_10_0001

 

Ezine Bal Üreticileri Birliği Başkanı Mustafa Çetin, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferinin 101. Yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

 

Ezine Bal Üreticileri Birliğin Başkanı Mustafa Çetin, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferinin 101. Yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

 

Mustafa Çetin mesajında şu ifadelere yer verdi.

 

“ Türk tarihine altın harflerle yazılan, vatan bütünlüğü ve millet bağımsızlığı söz konusu olduğunda bir milletin neler yapabileceğinin en iyi kanıtı olan Çanakkale Deniz Zaferi’nin 101. Yıl dönümünü kutlamaktayız.

 

Çanakkale Deniz Zaferi, milletçe yazdığımız en büyük destanlardan biridir. Bu destanın kahramanları, vatan topraklarına dört bir yandan gelen işgal kuvvetlerine karşı birlik beraberlik içerisinde mücadele etmiştir. Bütün yokluk ve imkansızlıklara rağmen içinde hürriyet sevdası taşıyan ordumuz, bizleri tarihten silmek isteyen kuvvetler Çanakkale’nin Geçilmez” olduğunu göstermiş ve bugün millet olarak sahip olduğumuz birlik ve beraberliğimizin ne kadar sağlam temellere dayandığını bütün dünyaya ilan etmiştir.

 

Bu duygularla, bizlere bu büyük zaferi armağan eden başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, bütün kahramanlarımızı, vatanlarını uğruna hayatlarını feda eden şehitlerimizi rahmet, şükran, minnet, sevgi ve saygıyla anıyorum.

About Author