Yeni Troya

yenitroya

TOBB ÇANAKKALE GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU KIRKLARELİ FUARI’NA KATILDI

TOBB Çanakkale Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkan Emrah Kuru ve İcra Komitesi Üyeleri, Kırklareli Kapalı Pazaryeri’nde 30 Kasım 2023 tarihinde düzenlenen, Kırklareli 3. Tarım Hayvancılık Gıda Sanayi ve Otomotiv Fuarı açılışına katıldı.

Açılışta, Kırklareli Valisi Birol Ekici, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, Kırklareli Ticaret Borsası Başkanı Turhan Altıntel, TOBB Tekirdağ İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Önder Harbili, TOBB Kırklareli Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Recep Çotuk ve İcra Komitesi Üyeleri, TOBB Çanakkale Genç Girişimciler İcra Kurulu’ndan ise Başkan Emrah Kuru, Başkan Yardımcıları Emir Üstün ve Cem Öner, İcra Komitesi Üyeleri İsmail Eker ve Mücahit Esin yer aldı.

Fuara ilişkin TOBB Çanakkale Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkan Emrah Kuru şu açıklamalarda bulundu. “Kırklareli İlimiz tarım ve hayvancılıkta Ülkemizde önemli bir konuma sahiptir. Bu doğrultuda da Trakya bölgesi nitelikli fuarları arasında yer alan Kırklareli 3. Tarım Hayvancılık Gıda Sanayi ve Otomotiv Fuarı’na TOBB Kırklareli Genç Girişimciler Kurulu Başkanımızın daveti üzerine kurul arkadaşlarımla katılım sağladık.

Gerçekleştirdiğimiz fuar ziyaretinde sektörle ilgili son gelişmeleri yerinde inceleme imkanı bulduk. Ayrıca fuar alanında Kırklareli Ticaret Borsası Başkanı Turhan Altıntel, TOBB Tekirdağ İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Önder Harbili, TOBB Kırklareli Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Recep Çotuk ve yönetimleri ile görüşme sağladık. Yeni dönemde müşterek çalışmalar yaparak bölgesel güç birliğine katkıda bulunma fikri benimsendi. Tarım ve hayvancılık sektörlerindeki iş insanları olarak işbirliği konularında görüş alışverişinde bulunduk. Kendilerine güzel ev sahipliklerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyoruz. Ayrıca fuarında Bölgemiz açısından kazanımları yüksek, yararlı ve hayırlı bir fuar olmasını temenni ediyoruz” diye konuştu.

About Author