Yeni Troya

yenitroya

TOBB ÇANAKKALE GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULUNDAN REKTÖR ERENOĞLU’NA İŞBİRLİĞİ ZİYARETİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Emrah Kuru ve beraberindeki heyet Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. R. Cüneyt Erenoğlu’nu ziyaret etti.

Rektörlük Makamında TOBB Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Emrah Kuru ve kurul üyelerini ağırlayan Rektör Erenoğlu, kurul çalışmalarına ilişkin bilgiler aldı.

Üniversite-sektör işbirliklerini geliştirmek ve girişimciliği artırmak amacıyla görüş alışverişinin yapıldığı ve protokol imzalanması kararı alındığı ziyarette, Rektör Erenoğlu, TOBB Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Emrah Kuru ve beraberindeki heyete nazik ziyaretleri için teşekkürlerini sundu.

TOBB Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Emrah Kuru, ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. R. Cüneyt Erenoğlu’na gösterdiği ilgi ve alaka ayrıca nazik ev sahipliğinden dolayı teşekkürlerini sundu.

Başkan Emrah Kuru, Başkan Yardımcıları Emir Üstün ve Cem Öner, İcra Komitesi Üyeleri Ahmet Yunus Sevim, Çağdaş Bağmeşli, Mücahit Esin,Seçkin Sezer ve TOBB Çanakkale GGK Sorumlusu Gözde Kartal yer aldığı ziyaret günün anısına toplu fotoğraf çekimiyle noktalandı.

About Author