Yeni Troya

yenitroya

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK KAPSAYICI ENGELLİ İSTİHDAM BULUŞMASI: “ENGELSİZ YAŞAM FUARI ENGELSİZ KARİYER GÜNLERİ’NE SEN DE KATIL”

Türkiye’nin engelli ilk iş gücü kaynağı ve İŞKUR özel istihdam bürosu olarak her yıl 600’den fazla engeli olan adaylarımızın iş fırsatlarına ulaşmalarına aracılık eden Engelsizkariyer.com, 16. Engelsiz Kariyer Günleri EYAF EXPO Engelsiz Yaşam Fuarı’nda.

Engelli adayların her sektörden ve her pozisyonda engelli aday ihtiyacı olan firmaların insan kaynakları işe alım ekiplerine kolaylıkla ulaşarak iş, staj ve yeni bir kariyer fırsatları yakaladıkları kapsayıcılık ve çeşitlilik odaklı Engelsiz Kariyer Günleri, 2008 yılında bu yana her yıl 600’den fazla engelli adayın istihdama kazandırılmasına aracılık ediyor. 2008 yılında ülkemizde ilk kez çoklu engelli aday iş görüşmelerinin başlamasına ev sahipliği yapan Engelsiz Yaşam Fuarı, Engelsizkariyer.com iş birliği ile düzenlediği 16. Engelsiz Kariyer Günleri ile firmalar aradıkları nitelikli ve doğru engelli adaylara kolaylıkla ulaşabilme ve farklı engel grubundan bireylerle de bir araya gelerek farkındalıklarını arttırıyor.

1500 ile 2000 arasında engeli olan yetenekler busayede 25 ulusal ve global sektörün öncü firmaları ve 100’den fazla insan kaynakları işe alım profesyonelleri ile yüz yüze tanışma ve mülakat yapmak için bir araya getirilecek.

Engelsiz Kariyer Günlerine katılacak firmalarımızdan bazılar: Arçelik, Ford Otosan, Şişecam, Garanti BBVA, Eker, Gen Era, Kalkınma Yatırım Bankası, MasterCard, KPMG, Mikro Grup, Mondelez, Anadolu Efes, EGİS Tünel İşletmeciliği (Avrasya Tüneli), Temsa Skoda Sabancı, Türk Tuborg, PepsiCo, DHL, Skechers- Olka, Siemens, Aydınlı, İGA İstanbul Airport, A101, GiGroup, Sonafi, LC Waikiki.

Yer: Engelsiz Yaşam Fuarı, Yeşilköy, İstanbul Fuar Merkezi 9.Salon

(Atatürk Havalimanı Karşısı)

Tarih: 30 Kasım -3 Aralık 2022 (4 Gün)

Saat: 10:00 – 16:30

 

İletişim Bilgileri: info@engelsizkariyer.com | 0 212 505 5 605

 

About Author