Yeni Troya

yenitroya

ÜMİT BURUNLULAR ; “İNSANI SEVMEK,DEĞER VERMEK HER YİĞİDİN HARCI DEĞİLDİR, SAMİMİYETSİZSİNİZ”

Türkiye Sakatlar Derneği Çanakkale Şube Başkanı ve Dünya Şampiyonu milli sporcu olan Ümit Burunlular, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü sonrasında, sert açıklamada bulundu.

Dünya Şampiyonu Burunlular yaptığı sert açıklamada şunları söyledi ;

“Engelliler için farkındalık yaratmak adına projeler yapmak ve ortak çalışmalara imza atmanız gerekirken, Basın açıklamalarınızda her mecrada güzel sözler söyleyerek yanınızdayız arkanızdayız her zaman destekçiniziz diyerek TİYATRO oynayanlar, randevu istediğimizde veya ortak dertleri paylaşmak istediğimizde öcü görmüş gibi oluyor, angarya görüp ilgilenmiyorsunuz. Dinlemeye bile tahammülünüz yok. Bu yüzden randevularımızı kabul etmiyorsunuz. Bu kadar samimiyetsizsiniz.

İnsanı sevmek, insana değer vermek, karşılık beklemeden paylaşmak her yiğidin harcı değildir. Yazımın başında belirttiğim gibi sizler samimi değilsiniz, insana değer vermiyorsunuz, insanı sevmiyorsunuz . Buraya iki fotoğraf bırakıyorum yazdıklarımdan ve fotoğraftan belki örnek alırsınız da engelliyi seven insanı seven projeler ve dertlerinize ortak olmak istiyoruz diyebilirsiniz.

Gelibolu Bakım Merkezi Sahibi iş insanları Cevat ve Şerife Koç gibi insana saygısı olan gönül dostlarımızın yemek davetinde buluşup projelerimiz hakkında Hasbihal ettik. Bu kadar Tiyatrocular varken sizlerle tanışmak engellileri ve şahsımı heyecanlandırdı, umut verdi. Samimi gönül dostlarımıza üyelerimiz ve engellilerimiz adına teşekkür ederiz.”

About Author