Yeni Troya

yenitroya

Yardımseverliğin ve Sanatın Buluştuğu Konser ; “Müzikle Umuda Yolculuk”

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. R. Cüneyt Erenoğlu, yaptığı basın açıklaması ile tüm müzikseverleri ve vatandaşları 27 Nisan 2024 tarihinde üniversite tarafından sosyal yarım projesi kapsamında gerçekleşecek olan “Müzikle Umuda Yolculuk” konserine davet etti.

Rektör Prof.Dr. Erenoğlu yaptığı duyuru ve davette şunları söyledi ;

“Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi, İletişim Fakültesi ve Sosyal Sorumluluk Projeleri Koordinatörlüğü tarafından ortaklaşa organize edilen “Müzikle Umuda Yolculuk” konseri ile sizleri bir araya getirmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

“Müzik ve Yardımseverlik El Ele”

27 Nisan 2024 Cumartesi günü saat 19.30’da İÇDAŞ Kara Yusuf Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek bu özel konserde, Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Senfoni Orkestrası ve Çanakkale Barış Korosu’nun muhteşem performanslarının yanı sıra Solistler Ezgi Ertek Babaç ve Recep Ege Altıncoğlu’nun ve Bağlama-Cura sanatçısı Sedat Çılğın’ın da unutulmaz bir müzik şöleni sunacak.

Konsere katılım bilet yerine 28-42 numara yeni spor ayakkabı ile sağlanacaktır. Bu ayakkabılar köy okullarındaki ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırılarak onları mutlu edecek. Konsere gelerek ve spor ayakkabılarınızı bağışlayarak siz de bu anlamlı projeye katkıda bulunabilirsiniz.

“Katılımınızla Fark Yaratın”

“Müzikle Umuda Yolculuk” konseri, sadece keyifli bir müzik ziyafeti olmanın ötesinde, ihtiyaç sahibi çocuklara yardım eli uzatmak için de bir fırsattır.

Bu projeye katılımınızla, hem müzikle keyifli bir akşam geçirebilir hem de çocukların hayatlarına dokunabilirsiniz.

“Tüm Müzikseverleri ve Yardımseverleri Bekliyoruz”

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörlüğü olarak, tüm müzikseverleri ve yardımseverleri 27 Nisan Cumartesi günü saat 19.30’da İÇDAŞ Kara Yusuf Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek “Müzikle Umuda Yolculuk” konserine bekliyoruz. Gelin bu anlamlı projeye katkıda bulunarak, birlikte umut ışığı yakalım.

 

Tarih: 27 Nisan 2024 Cumartesi Saat: 19.30 Yer: İÇDAŞ Kara Yusuf Kongre Merkezi

Giriş: 28-42 numara yeni spor ayakkabı

İletişim: Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Sosyal Medya Hesapları

Birlikte umut ışığı yakalım!

About Author