Yeni Troya

yenitroya

ALADDİN DEMİR, 10 KASIM MESAJI

S.S. 16 NOLU. EZİNE BİRLİK MİNİBÜSÇÜLERİ MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ BAŞKANI ALADDİN DEMİR, 10 KASIM MESAJI

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikal edişinin 77. yıldönümünde bir kez daha rahmet ve minnetle anıyoruz.
Siyasi ve askeri dehasıyla dünyaya örnek olan Mustafa Kemal Atatürk, düşünceleri ve başarılarıyla Türk milletine eşsiz bir miras bırakmıştır. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin sürekliliğini, ‘Benim naçiz vücudum bir gün elbet toprak olacaktır, ancak Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır’ sözleriyle dile getiren Ulu Önder, ulusal birliğin, bağımsızlığın ve çağdaşlaşmanın simgesi olmuştur.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk, yalnızca ileri görüşlü bir devlet adamı değil, aynı zamanda büyük bir düşünce adamı olarak da tüm insanlığın saygı duyduğu bir kişidir. Türk milletinin kurtarıcısı, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, eşsiz devlet adamı Ulu Önder Atatürk, sonsuza kadar gönlümüzde yaşamaya, ilke ve inkılâplarıyla ülkemizin geleceğine yön vermeye, milletimize bugün de rehber olmaya devam etmektedir. Yönünü çağdaş uygarlığa çeviren Türkiye Cumhuriyeti, reformları, uzlaşma kültürünü, değişimi, ileri demokrasiyi esas alarak ve emin adımlarla yeni Türkiye yolunda geleceğe yürümektedir.
Devletimizin, Atatürk’ün arzu ettiği gibi daha müreffeh yarınlarda, milli birlik ve beraberlik içinde varlığını sürdürmesi dileğiyle büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ve tüm silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı, şükran ve rahmetle anıyoruz.

ALADDİN DEMİR

S.S. 16 NOLU. EZİNE BİRLİK MİNİBÜSÇÜLERİ MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ BAŞKANI

 

About Author