Yeni Troya

yenitroya

BAYRAMİÇ’TE 23 NİSAN COŞKUSU YAŞANACAK

Bayramiç Belediyesi ile ilçe milli eğitim müdürlüğü tarafından hazırlanan 23 Nisan programıyla çocuklar unutulmaz anlar yaşayacak.

Bayramiç’li çocuklar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı coşkuyla kutlayacak. Bayramiç Belediyesi ile ilçe milli eğitim müdürlüğü ortaklığında hazırlanan programla çocuklar, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün kendilerine hediyesi olan bu bayramda unutulmaz anlar yaşayacak.

23 Nisan Salı günü Yıldırım Akbulut Meydanı’nda yapılacak olan çelenk sunma töreni ve Mehmet Akif Ersoy İlkokulu’nda gerçekleşecek kutlama programının ardından çocuklar, saat 13.00’ten itibaren Yıldırım Akbulut Meydanı’na kurulacak çocuk oyun alanı ve şişme oyun parkında eğlenceye başlayacak.

Aynı gün, Özgürlük Parkı’nda saat 20.00’de gerçekleşecek Bayramiç Çocuk Orkestrası konseri, izleyenlere muhteşem bir akşam yaşatacak.

24 Nisan Çarşamba günü saat 10.30’da kaymakamlık önünden Bando Troya eşliğinde Dünya Çocukları Kardeşlik Yürüyüşü yapılacak.

25 Nisan Perşembe günü saat 10.00’da Mehmet Akif Ersoy Parkı’nda çocuk şenliği düzenlenecek.

Çocuklar, 25 Nisan Perşembe ve 30 Nisan Salı günleri 18.00-20.00 saatleri arasında Atatürk Stadyumu’nda gerçekleşecek uçurtma şenliği ile de unutulmaz anlar yaşayacak.

About Author