Yeni Troya

yenitroya

“BİZ BİRŞEY DEMİYORUZ KENDİNİZİ AÇIK EDİYORSUNUZ”

TURAN BATI’YA SESLENDİ “BİZ BİRŞEY DEMİYORUZ KENDİNİZİ AÇIK EDİYORSUNUZ”

01082016_4_0001

 

 

AK Parti Grup Başkanvekili Av. Bülent Turan seçim bölgesi Çanakkale’de demokrasi nöbetinde vatandaşlarla bir araya gelmeyi sürdürüyor.

 

Çanakkale’nin Gelibolu ilçesi Balıkhanenin bulunduğu alanda yapılan demokrasi nöbetine Gelibolu Kaymakamı Oktay Çağatay, AK Parti İl Başkanı Yeşim Karadağ, Gelibolu AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Eligül ve çevre ilçe belediye başkanlarının katıldığı programda konuşan Grup Başkan vekili Bülent Turan Batıya Seslenerek “BİZ BİRŞEY DEMİYORUZ KENDİNİZİ AÇIK EDİYORSUNUZ” dedi.

 

Gelibolu’da meydanları dolduran vatandaşlara seslenen Turan, Fetö ile mücadelenin rehavete kapılmadan sürdürülmesi gerektiğini belirtti.

 

FETÖ İLE MÜCADELE KÖKÜ KAZINANA KADAR SÜRECEK

 

Turan, “Fetö 40 yıllık sinsi bir örgüt. Takiyye yapmak bunların uzmanlık alanı. Bu süreçte kendini gizleyenler olacaktır. Çok dikkatli olmalıyız. Fetö belasından bu ülkeyi kurtarmak için kökünü kazımak gerekiyor” dedi.

 

 

01082016_4_0004

 

EY ABD, ALMANYA FETÖ’NÜN İPLERİNİ SİZ Mİ TUTUYORSUNUZ?

 

Fetö’nün kullanışlı bir maşa olduğuna da değinen Turan, “Fetö’nün üzerinde bir üst akıl bunları taşeron olarak kullandı. Örgütün lideri ABD’de. Biz birşey demiyoruz! ABD’li yetkililer çıkıp kendilerini açığa çıkarıyor. ‘İrtibatta olduğumuz askeri yetkililer darbe sonrası hapse atıldı’ diyorlar. Terör örgütleri Avrupa’da cirit atarken ses çıkarmıyorlar. Terör örgütünün Türkiye’de yapmak istediği darbenin püskürtülmesinde en büyük rolü olan Cumhurbaşkanımızın Almanya’da video konferans yoluyla Türklere seslenmesini yasaklıyorlar. Anlıyoruz ki Avrupa için ifade özgürlüğü ilke değil, çıkarları için kuru bir söylemden ibaret. Ey Amerika, Almanya siz Türkiye Cumhuriyeti’ne karşılık Fetö’yü mü tercih ediyorsunuz. Fetö’nün ipleri sizin elinizde mi?” diye sordu.

 

 

01082016_4_0003

About Author