Yeni Troya

yenitroya

Ç.KALE DEVLET HASTANESİNDE SON TEKNOLOJİ TIBBİ CİHAZLAR

Ç.KALE DEVLET HASTANESİNDE SON TEKNOLOJİ TIBBİ CİHAZLAR

 

22062016_4_0002

 

Çanakkale Devlet Hastanesi ekipmanlarına her geçen gün yenisi eklenerek, son teknoloji cihazlar ile çağı yakalıyor.

 

Çanakkale Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine Bağlı Çanakkale Devlet Hastanesi ekipmanlarına her geçen gün yenisi eklenerek, son teknoloji cihazlar ile çağı yakalıyor.

 

Hastalara daha kaliteli hizmet vermek için KBB cerrahi aletleri ve Endoskopi Sistemi, Genel Cerrahi Laporoskopi el aletleri, Üroloji görüntüleme sistemi, Jinekolojik Histereskopik ve Laporoskopik Enstrüman Setini Çanakkale Devlet Hastanesi bünyesine kazandıran Çanakkale Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Tezcan SEZGİN; “Her geçen gün yenilenmeye ve gelişmeye devam ediyoruz. Son sistem teknoloji olan KBB endoskopi aletlerimiz polikliniklere kurulurken endoskopi için randevu vermek de tarihe karışacak.” dedi.

 

Sezgin; pek çok hastalığın erken teşhisine yardımcı olacak olan görüntüleme aletleri KBB hekimlerimizin yüzünü güldürdüğünü, bu zamana kadar yapılan endoskopik işlemlerin süresinin de kısalacağı müjdesini verdi.

 

Öte yandan hastane bünyesine kazandırılan genel cerrahi, üroloji ve doğumhaneye alınan cerrahi aletler kullanıma sunulurken, tıbbi cihazların da kurulumuna başlandı.

 

22062016_4_0003

 

About Author