Yeni Troya

yenitroya

ÇANAKKALE TİCARET BORSASINA, EDREMİT TİCARET ODASINDAN İŞBİRLİĞİ ZİYARETİ

Edremit Ticaret Odası Yönetim Kurulu, Çanakkale Ticaret Borsası’nı ziyaret etti.

Ziyarette, Edremit Ticaret Odası Heyetinde, Yönetim Kurulu BaşkanıAhmet Çetin, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Rıfat Ertaş, M. Emre Akdoğan, Sayman Üye Fatih Ergün, Yönetim Kurulu Üyeleri Gökhan Yeler, Fahri Şık, Savaş Can, Murat Kara ve Genel Sekreter Recep Akgün yer alırken, Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı Abdullah Deniz, Başkan Yardımcısı Aslı Akgül ve Genel Sekreter Sevcan ElverEdremit Ticaret Odası Heyetine ev sahipliğinde bulundu.

İki heyet bir süre görüşerek sohbet etti.

Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı Abdullah Deniz konuşmasında şunları belirtti “Çanakkale ve Balıkesir olarak bölge açısından çok stratejik bir konumdayız. Bu durumun sektörlerimize olumlu yansımaları olmakta. Bizlerde bölgemize ve üyelerimize sunduğumuz hizmet kalitesini en üst seviyelere çıkarmak amacıyla diğer oda ve borsalarımızla sürekli bilgi alışverişleri ve müşterek çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bugün de sizleri aramızda görmekten Borsamızda ağırlamaktan memnuniyet duyduk. Bu ziyarette iki heyet olarak çalışmalarımızı aktararak,bölgenin ve iş dünyasının ihtiyacı olan zeytin –zeytinyağı sektörü başta olmak üzere tarım-turizm sektörlerinde ortak proje ve çalışmalar ayrıca işbirliği konularında görüşlerimizi paylaştık.Edremit Ticaret OdasıYönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çetin ve Yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Edremit Ticaret Odası Başkanı Ahmet Çetin sıcak ev sahipliğinden dolayı Başkan Deniz’e teşekkürlerini sunarak sözlerine başladı. Edremit’in eşsiz lezzeti yeşil çizik zeytini ve zeytinyağı ile ilgili oda olarak yapmış oldukları çalışmalar başta olmak üzere odanın faaliyetleri ve projeleri  ile ilgili bilgiler verdi.

Ziyarette ayrıca sektörlerin durumu, güncel ekonomik konular üzerine bilgi alışverişinde bulunulmasının ardından, program toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 

 

 

About Author