Yeni Troya

yenitroya

ÇANAKKALESPOR PLAY OFF FİNALİNDE

Çanakkale 1. Amatör Lig A Grubunda süper amatör lige çıkma mücadelesi veren  Çanakkalespor play off yarı final müsabaksında karşılaştığı Arslancaspor’u -0 yenerek finale adını yazdırdı.

Çanakkale 1. Amatör Lig A Grubunda yer alan ve süper amatör lige çıkma mücadelesi veren  Çanakkalespor,play off yarı final maçında rakibi  Arslancaspor’u Mert Kılıçkaya’nın golü ile 1-0 yenerek finale kalmayı başardı.

Maç sonu açıklamada bulunan Çanakkaespor Başkan Yardımcısı Tuğberk Güzel şunları söyledi ;

“Oynamış olduğumuz play off yarı final mücadelesinde Arslancaspor’u Mert Kılıçkaya’nın golüyle 1-0 yenerek Çanakkale 1. Amatör Ligi Play Off finaline kalmaya hak kazandık. Heyecanlı geçen maçta her iki takımımızda çok iyi mücadele etti. Arslancaspor’u verdikleri mücadeleden dolayı kutluyor, önümüzdeki sezon Çanakkale 1. Amatör Ligi’nde kendilerine başarılar diliyoruz. 

Çanakkale’ye gönül vermiş sporcularımızla, başkanımızla, yönetimimizle, teknik kadromuzla ve en önemlisi de taraftarlarımızla birlikte uzun bir maratonu geride bıraktık, önemli yollar kat ettik. Devamında da final mücadelesinde galip gelip, şampiyon olarak Çanakkalespor’umuzu bir üst lige taşıyacak ve Çanakkalespor’umuzu hakkettiği yer olan profesyonel liglere bir adım daha yaklaştıracağız.

Şehrimizin tüm takımlarını olduğu gibi kardeş takım olarak gördüğümüz Lapsekispor’a final mücadelesinde başarılar diliyoruz.Tüm Çanakkale’lileri final maçına davet ediyoruz.”

About Author