Yeni Troya

yenitroya

ENGİN AİLESİNDEN İFTAR YEMEĞİ

Ayvacık Belediye Başkan Yardımcısı Harun Engin ve eşi Yeliz Engin’in Küçükkuyu Fesleğen Kır Düğün salonunda verdikleri İftar Yemeğinde Hem güzel bir menü ile oruçlu mideleri hem de Kuran Tilaveti ve Semazen eşliğinde sunulan Tasavvuf Müziği ile gönülleri doyurdu.

Ayvacık Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin’in eşi ve çocuklarıyla katıldıkları İftar programına MHP Küçükkuyu Belde Başkanı Hidayet Çetin, Ayvacık Milli Eğitim Müdürü Harun Çetin, İlçe Emniyet Amiri Ali Osman Kul, Daire amirleri, Yeşilyurt, Adatepe, Küçükçetmi, Nusratlı, Bahçedere Köyü Mahalle Muhtarları, İlçe ve Belde okullarının müdür ve yöneticileri, Küçükkuyu eski belediye başkanı Dr. Yusuf Aksoy eşi ve 700’ü geçkin Vatandaş katıldı.

İftar öncesi Kuran-ı Kerim Tilavetiyle başlayan iftar etkinliğinde sunulan lezzetli yemekler iştahla yenilirken ardından musiki sanatçılarının çaldıkları Tasavvuf Müziğimizin seçkin eserleri eşliğinde Semazenler kusursuz bir SEMAH Gösterisinde bulundular. Son olarak başladığı gibi Kuran-ı Kerim Tilavetiyle devam eden başarılı organizasyon edilen dualarla son buldu.

About Author