Yeni Troya

yenitroya

Hayırsever Hastadan Başka Hastaya Akülü Sandalye

Hayırsever Hastadan Başka Bir Hastaya Akülü Sandalye

Çanakkale Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Çanakkale Devlet Hastanesi Evde Sağlık Birimine kayıtlı hayırsever hasta İsmail Hakkı Aygün tarafından yine Evde Sağlık Birimine kayıtlı hasta Muhammed Efe Turhan’a akülü sandalye bağışı yapıldı.

 

Çanakkale Devlet Hastanesi Evde Sağlık Birimine kayıtlı hayırsever hasta  İsmail Hakkı Aygün tarafından yine Evde Sağlık Birimine kayıtlı hasta Muhammed Efe Turhan’a akülü sandalye bağışı yapıldı.

Hastalarıyla adeta bir aile haline gelen Evde Sağlık Biriminde görevli  personeller sayesinde tanışan hastalar arasında da bağlar kuruluyor.

Yürüme engelli olan Muhammed Efe Turhan için 1982 dönemi harp okulu devre arkadaşları ve Tekerlekli Sandalye Dünyası ile bağlantı kurup organize olan İsmail Hakkı Aygün isimli vatandaşımız sayesinde artık Muhammed Efe’nin de çok daha kolaylıkla kullanabileceği bir akülü sandalyesi oldu.

Daha önce her zaman bir kişinin yardımıyla dışarıya çıkan ve zorluklarla karşılaşan Muhammed Efe ve ailesi akülü sandalyenin hayatlarına büyük kolaylıklar getireceğini belirterek hayırsever İsmail  Hakkı Aygün ve arkadaşlarına teşekkürlerini dile getirdiler.

About Author