Yeni Troya

yenitroya

Sivri’den Başkan Şahin’e Teşekkür

Sivri’den Başkan Ünal Şahin’e Teşekkür

13072016_2_0001

 

Ayvacık Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin, görme zorluğu yaşayan 72 yaşındaki Mustafa Sivri’yi hastanede tedavi ettirdi.

 

Ayvacık Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin, katarak hastası olan ve ilerleyen hastalığından dolayı görme zorluğu yaşayan 72 yaşındaki Mustafa Sivri’yi hastanede tedavi ettirdi.

Ayvacık Belediyesi tarafından hayata geçirilen sosyal sorumluluk projesi ‘’Belediyem Benimle’’ ekiplerinin yapmış olduğu mahalle ziyaretleri sırasında ulaştığı 72 yaşındaki Mustafa Sivri’nin durumundan haberdar olan Ayvacık Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin Mustafa Sivri ile sohbet ederek hastalığı hakkında bilgi aldı.  Başkan Şahin, Sivri’nin tedavi edilmesi konusunda belediye personeline gerekli talimatı verdi.

 

Mustafa Sivri’nin tedavisi için girişimlere başlayan belediye ekipleri, yaşlı adamı Çanakkale Devlet Hastanesine götürerek göz hastalıkları bölümünde muayene olmasını sağladı. Yapılan sağlık kontrollerinin ardından doktorlar Sivri’nin katarakt ameliyatı olmasına karar verdi. Katarakt ameliyatı olan Mustafa Sivri yapılan operasyonun sonucunda sağlığına kavuştu.

Belediye Başkanına teşekkür için gelen Sivri ‘’ Başkanımız Mehmet Ünal Şahin’den Allah razı olsun. Benim gibi yaşlı bir adama yardım ettiği için ona teşekkür ediyorum. Allah onu sevdiklerine bağışlasın, başımızdan eksik etmesin. Benim kendisinden tek isteğim var başkanlığa devam etmesini istiyorum.  Kendisi bu memleket için faydalı adam, zararlı adam değil.  Başımız ne zaman sıkışsa imdadımıza yetişiyor, gücü yettiği kadar elinden geleni yapıyor.’’ dedi.

 

 

 

About Author