Yeni Troya

yenitroya

TUĞBERK GÜZEL ; “ÇANAKKALE’NİN TAKIMI ÇANAKKALESPOR EN İYİ YERLERE GELMEYİ FAZLASIYLA HAK ETMEKTEDİR”

Çanakkalespor Başkan Yardımcısı Tuğberk Güzel Bayramiçspor galibiyetinin ardından açıklamada bulundu. Güzel açıklamasında, ” Çanakkalespor isminin ne kadar büyük olduğunun farkındayız ve Çanakkalespor geçmişinde olduğu gibi en iyi yerlere gelmeyi fazlasıyla hak etmektedir” dedi.

Çanakkale 1. Amatör liginde mücadele eden Çanakkalespor Başkan yardımcısı Tuğberk Güzel . haftada karşılaştıkları ve 3-2 galip geldikleri Bayramiçspor maçının ardından basın açıklamasında bulundu.

Güzel açıklamasında şunları söyledi ; 

“Çanakkale 1. Amatör Ligi’nde yer alan kentimizin takımı Çanakkalespor olarak ilk 4 maçta toplam 1 puan almıştık, özellikle 3. maçımızda kendi sahamızda yenildiğimiz Küçükkuyuspor maçı sonrasında yönetimimiz, takımımızda acil olarak eksikleri giderme yoluna gitti ve yeni teknik direktörümüz Işıl Kahraman Sönmez, Kepezspor’dan Mert Kılıçkaya, İstanbul’dan Caner Tekin ve Eren Erdoğan gibi isimlerle takımımızı güçlendirdi. Bu transferlerin ilk meyvesini, her ne kadar mağlup olsakta önceki maçlara göre çok daha iyi oynadığımız Gelibolu Bayırköyspor maçında aldık. Keyifli ve gelecek vaadeden bir oyun oynadık.  Hatta maçın başlarında kazandığımız penaltıyı gole çevirebilseydik farklı bir galibiyetle ayrılabilirdik.

Yeni hocamız, yeni ve halihazırdaki oyuncularımızla daha hırslı çıktığımız son maçımızda ise Bayramiçspor’u 23. dk da Erman Aydın, 34. ve 55. dk da Emrah Avcı’nın golleriyle 3-2 yenmeyi başardık. Oyuncu kardeşlerimizi, sahada verdikleri mücadeleden ve istekli görüntülerinden dolayı tebrik ediyoruz. Bu maç bizim için özgüvenimizi geri kazandığımız ve kenetlendiğimiz bir maç oldu. Bundan sonraki hedefimiz tüm maçlarımızı kazanarak play offlara kalıp bir üst lige çıkmak olacak.

Adı gibi; Başkanı, yönetimi, teknik kadrosu ve oyuncuları da çok güçlü ve kaliteli olan Çanakkalespor’umuzu hak ettiği noktaya ulaştırmak için kenetlenmiş durumdayız. Başkanımız Erkal Turan , yönetimimiz ve teknik kadromuz, tüm sporcularımıza elinden gelen tüm olanağı sağlamak için ciddi bir mücadele veriyor. Bizler Çanakkalespor isminin ne kadar büyük olduğunun farkındayız ve Çanakkalespor’u üst noktalara taşımak için başta hocamız ve oyuncularımız olmak üzere; Başkanımızla, yöneticilerimizle , Çanakkale’mizin spora ve futbola destek olan tüm bileşenlerinin desteği ile çok farklı yerlere geleceğimize yürekten inanıyoruz.

Bu galibiyet vesilesi ile Çanakkale halkını, genç sporcu kardeşlerimizi desteklemeleri ve onların yanında olmaları için iç ve dış sahada tüm maçlara bekliyoruz. Onların desteği bizler için çok ama çok önemli! Çanakkalespor sadece hocamızın, oyuncularımızın, başkanımızın ve yönetimimizin değil, tüm Çanakkale’nin takımıdır, geçmişinde olduğu gibi en iyi yerlere gelmeyi fazlasıyla hak etmektedir.”

About Author