Yeni Troya

yenitroya

YANMAZLAR, “19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI” MESAJI

YANMAZLAR, “19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI” MESAJI

 

yanmazlar.cdr

 

 

Bugün  Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün ülkemizin teminatı olarak gençlerimizi gösterdiği ve İstiklal mücadelemizin başlangıcı dediğimiz bir gündür. Böyle bir günü ülkemiz için, gençlerimiz için elbette önemli görmek gerekmektedir. Çünkü, Atatürk’ün dediği gibi gençlerimiz ülkemizin ve yarınlarımızın teminatıdır.

 

Bu günde, milli ve manevi değerlerine bağlı, saygı ve hoşgörü içinde olan, donanımlı gençlerle Türkiye’nin geleceği teminat altındadır. Biz yerel yöneticiler olarak, en doğru yatırımın insana ve gençlere yapılan yatırım olarak görüyor ve bu doğrultuda faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Ülkemizin çimentosu olan gençlerimizi, ne kadar eğitimli, ne kadar donanımlı, ne kadar milli ve manevi değerlerine bağlı birer  birey olarak yetiştirebilirsek, geleceğimiz de bir o kadar emin ellerde olacaktır.

 

Bu duygu ve düşüncelerle Milli mücadelemizin baş kahramanı başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını saygı, rahmet ve şükranla anarken, gençlerimizin de Gençlik ve Spor Bayramını kutluyoruz.

 

About Author