Yeni Troya

yenitroya

ALADDİN DEMİR, 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI

EZİNE BİRLİK MİNİBÜSÇÜLERİ KOOP. BŞK. ALADDİN DEMİR, 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI

 

19052016_1_0010

 

S.S. 16 Nolu. Ezine Birlik Minibüsleri Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Aladdin Demir,  19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

 

Başkan Demir mesajında şu ifadelere yer verdi.

“Tarihimizin dönüm noktalarından biri olan 19 Mayıs, kurtuluş ve bağımsızlık meşalesinin yakıldığı gündür. “19 Mayıs 1919’da Mustafa Kemal Atatürk ve Silah arkadaşları ülkemizin, yok edilmek istenen bir milletin var olma yolundaki güneşi olmuştur. Bu anlamlı gün geleceğimizin teminatı gençlerimize armağan edilmiştir.

Gençlerimiz; ülkemizin misyonu ve vizyonu konusunda, kalkınması, halkımızın refah seviyesinin yükselmesinde en önemli pay sahipleridir. Üreten, düşünen ülkesine katkı sağlayan gençlerimiz; başta kendi ülkesi olmak üzere çalışmalarıyla tüm insanlığa hizmet edeceklerdir.

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı vesilesiyle, bizlerden sonra bayrağı devralacak olan siz değerli gençlerimize sevgi ve saygılarımı sunuyor, bu ülkenin kurulmasında emeği olan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm gazi ve şehitlerimizi, saygı ve şükranla anıyorum.”

About Author