Yeni Troya

yenitroya

BURHAN BÜLBÜLLER SONSUZLUĞA YÜRÜDÜ

Image0031 Image0044 Image0039 Image0020 Image0017 Image0004 Image0002 Image0001 Image0015

Emekli Ziraat Mühendisi Burhan Bülbüller Ezine’de toprağa verildi.

Ezine’nin tanınmış ve sevilen simalarından emekli Ziraat Mühendisi Burhan Bülbüller uzun süredir mücadele ettiği amansız hastalığa yenik düşerek hayatını kaybetti.

Ezine İlçe Tarım Müdürlüğü’nün emektar çalışanlarından, Bülbüller Tarım’ın işletmecisi, ilçemizin tanınmış ve sevilen simalarından, emekli Ziraat Mühendisi Burhan Bülbüller, uzun süreden beri mücadele ettiği amansız hastalığa yenik düşerek hayatını kaybetti.

Bülbüller’in cenazesi Cuma günü Merkez Camiinde Cuma namazı sonrası kılınan cenaze namazı sonrası ilçemiz kabristanlığında yakınlarının  ve sevenlerinin göz yaşları ile toprağa verildi.

55 yaşında hayata gözlerini yuman Burhan Bülbüller evli ve Kağan ve Mehmet adında 2 çocuk babasıydı.

Burhan Bülbüllerin cenazesine Ezine Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu, AK Parti Ezine İlçe Başkanı Fırat Akgün,  Üvecik Köyü Muhtarı Tuncer Şaşkın, İş Adamları Mustafa ve Mahmut Pamak, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

EZİNE TÜRK GAZETESİ VE BİRGÜN AJANS Ailesi olarak merhum Burhan Bülbüller’e yüce Allah’tan rahmet, kederli ailesi ile yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

About Author