Yeni Troya

yenitroya

ÇANAKKALE DEVLET HASTANESİNDE ŞİFA BULDU

ÇANAKKALE DEVLET HASTANESİNDE ŞİFA BULDU

 

15042016_2_0001

 

 

71 yaşındaki Ümmühan Gören Çanakkale Devlet Hastanesi’nde Kalp-Damar Cerrahi kliniğinde uygulanan VARİCLOSE tedavisiyle şifa buldu.

 

25 yıldır ayağında şişlik, ağrı ve çıkan yaralardan dolayı defalarca pek çok merkeze tedavi için giden 71 yaşındaki Ümmühan Gören Çanakkale Devlet Hastanesi’nde Kalp-Damar Cerrahi kliniğinde uygulanan variclose tedavisiyle şifa buldu.

 

Uzun zamandır ayağında şişlik, ağrı ve yaraları bulunmasından dolayı pek çok sağlık merkezine giderek tedavi gören fakat sonuç alamayan 71 yaşındaki Ümmühan Gören Hastanemiz Kalp Damar Cerrahi kliniğinde Op. Dr. Ahmet Ekin tarafından son teknoloji olan variclose ameliyatı ile tedavi edildi. Yapılan tedavi ile ilgili bilgi veren Op. Dr. Ahmet Ekin “Hastamızın dizden altında yaygın ödem ve ülsere yaralar mevcuttu. Hastanemizde yapılmaya başlanan son teknolji variclose tedavisi uyguladık. Devamında uyguladığımız ülser ve yara bakımı tedavisi ile hastamızın şikayeti kalmadı ve ayağı tamamen kurtarmış olduk” dedi.

 

Yıllardır ayağında ağrı ve şişlikten yakınan hasta Ümmühan Gören ayağı iyileşip şikayetlerinin son bulmasından sonra Op.Dr. Ahmet Ekin’e teşekkür ziyaretinde bulunarak “Bugüne kadar gezmediğim hastane, gitmediğim doktor kalmadı. Beni bu hastalıktan kurtaran sizlerden Allah razı olsun” dedi.

About Author