Yeni Troya

yenitroya

YILDIRAY ÖLÇEK ; “ORTAK PAYDAMIZ GÖKÇEADA”

AK Parti Belediye Başkan adayı Yıldıray Ölçek çarşı merkezinde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek, onlara kolaylıklar diledi.

Ölçek yaptığı değerlendirmede ortak paydalarının Gökçeada olduğuna dikkat çekti.

Ölçek yaptığı konuşmada; ” Burada ortak paydamız Gökçeada ve Gökçeada’yı yaşanabilir daha da güzel bir yer yapacağız. Şuan sahadaki tepki çok güzel. Bugün açıkçası şu da var; 10 yılın ardında hükümet belediyeciliği tercih değil, ihtiyaç hali olmuş durumda. Hükümet ve belediye iş bilirliği ciddi icraatlar ortaya koyan bir sistem. Halkın talep ettiği de ‘artık şu 10 yıl yeter’ 5 yıl artık bir omuz omuza verilsin, hizmetler gelsin. Hizmetler için kapılar çalınsın, emekler verilsin, bu hizmetlerde Gökçeada’ya gelsin” dedi.

Projeleri önümüzdeki günlerde halka sunacaklarını ve şu anda hazırlık aşamasında olduğunu ifade eden Ölçek, “ AK Parti siyasi söylem değil, icraat partisidir. Projeler bizim vazgeçilmezimizdir. Gökçeada’nın sorunlarını biliyoruz, çözümlerini biliyoruz, Gökçeadalıların ne talep ettiklerini biliyoruz. İnşallah bu talepleri karşılayan projeleri önümüzdeki günlerde sunacağız” dedi.

About Author